Jak koza Frania oduczyła się kłamania - w Piasecznie

  • niedziela, Cze 18 2017
  • Napisane przez  piaseczno4u
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę

Teatrzyk pt. „Jak koza Frania oduczyła się kłamania” odbędzie się w niedzielę 18 czerwca w Auchan Piaseczno. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny.

Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00.

Znane przysłowie mówi, że bez pracy nie ma kołaczy. Mądrość tę poznają i zrozumieją bohaterowie spektaklu pt. Jak koza Frania oduczyła się kłamania, który odbędzie się 18 czerwca w Auchan Piaseczno. Podczas fascynującej teatralnej przygody najmłodsi widzowie poznają losy niegrzecznej kozy Frani i leniwego Gospodarza.
Lenistwo i kłamstwo, choć często wynikają z potrzeby komfortu i bezpieczeństwa, nie sprzyjają niestety osiąganiu zamierzonych celów i budowaniu dobrych relacji z innymi. O tym, jak ważna jest pracowitość, prawda i współpraca uczy przykład bohaterów bajki pt. „Jak koza Frania oduczyła się kłamania”.

Tytułowa koza uwielbia robić wszystkim na złość, kłamać i psocić. Mieszka w zagrodzie leniwego Gospodarza, którego z powodów jego przywar porzuca zniecierpliwiona żona. Do gospodarstwa wkracza chaos i bałagan. W spiżarni kończą się zapasy, a obórka, w której mieszka koza o mało się nie przewraca. Czy spotkanie przy studni z sierotką Zazulą odmieni losy nieszczęśliwców?

Podczas spektaklu zostanie zastosowany plan łączony; wystąpią w nim zarówno prawdziwi aktorzy jak i lalki typu kukła. Przedstawienie będzie pełne komicznych scenek i śmiesznych postaci, a chwile spędzone przed teatralną sceną umili ciekawa muzyka.

Redakcja piaseczno4u

Czytany 21 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Kultura

Dodaj komentarz

klik_sprawdz

Nowości