Piaseczno4u – klikasz i wiesz!

  • czwartek, Gru 27 2012
  • Napisane przez 

Piaseczno4u to nowe przedsięwzięcie medialne na piaseczyńskim rynku. Mamy nadzieję, że nasza oferta trafi w Państwa oczekiwania, a portal  na dobre zagości w Waszym życiu.  
Ruszamy z propozycją, która będzie wciąż ewoluować, dostosowywać się do Państwa potrzeb. W zanadrzu mamy już przygotowane kolejne zakładki tematyczne, kolejne pomysły, które sukcesywnie będziemy wdrażać.
Dołożymy wszelkich starań, by portal piaseczno4u.pl kojarzył się Wam z klasą, stylem, dobrym warsztatem i etyką dziennikarską.

Z wielką uwagą będziemy dbać o apolityczność, dając równe szanse do wypowiadania się zwolennikom każdej opcji, poglądów czy wyznania. Będziemy czujni i obiektywni przy relacjonowaniu działań samorządowców, ludzi, którym wyborcy powierzyli władzę. Będziemy chwalić to co dobre i piętnować błędy.

Będziemy pokazywać ludzi, zwykłych i niezwykłych, miejsca warte odwiedzenia i te, które lepiej omijać z daleka, bieżące i ważne spawy miasta – Waszego Piaseczna.  Czasem odtwarzać będziemy też karty historii miasta, które należy przypominać i utrwalać pamięć o nich, zostawiając także na naszym portalu  ślad dla potomnych.

Piaseczno4u.pl to Wasz portal, nie zapominajcie o tym. To portal, z którym mamy nadzieję Mieszkańcy Piaseczna będą chcieli się utożsamiać i współtworzyć go razem z nami.  Mamy nadzieję, że będzie łącznikiem między wszystkimi ludźmi, którym dobro tego miasta nie jest obojętne. Stworzymy płaszczyznę dla dziennikarstwa obywatelskiego.  Stopniowo budować będziemy grupę współpracujących z nami ludzi, którzy zawsze marzyli o tym, by przeżyć dziennikarską przygodę. Damy im taką szansę,  która początkowo będzie może tylko ciekawą propozycją aktywności w wolnych czasie, z czasem może jednak przerodzić się w pomysł na życie.  
Zapraszamy do aktywnego udziału w Forum dyskusyjnym portalu. Służyć ma wymianie informacji, opinii i poglądów. Ma łączyć, a nie dzielić, budować relację międzyludzkie, a nie blokować potrzebę otwartego wyrażania swoich myśli i komunikowania z innymi internautami. Jeśli chcemy być szanowani przez innych ludzi, okażmy im nasz szacunek.

Każdy popełnia błędy i my zapewne też ich nie unikniemy. Najważniejsze jednak, by było ich jak najmniej, a jeśli już się przytrafią, to by stały się podstawą do wyciągnięcia konstruktywnych wniosków na przyszłość. Z tą świadomością liczymy na Państwa uwagi i sugestie, mówiące o tym, co powinniśmy zrobić, by nasz portal spełniał Państwa oczekiwania. Czekamy na Państwa opinie, piszcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

A teraz z wielką przyjemnością zapraszam Państwa na nasze strony

KW
Wydawca
piaseczno4u.pl

klik_sprawdz