GRAND PRIX PIASECZNA W TENISIE STOŁOWYM

  • piątek, Mar 03 2017
  • Napisane przez  piaseczno4u
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę

W sobotę 4 marca odbędzie się kolejny turniej z cyklu Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym.

Turniej Grand Prix Piaseczna odbędzie się w sobotę 4 marca w sali GOSiR w Piasecznie. Kobiety, Dzieci i Juniorzy rozpoczynają rywalizację o 10:00 (zgłoszenia do godziny 9:30), a kategorie Mężczyzn i Open startują o 13:00 (zgłoszenia do godziny 12:30).

Tym razem na uczestników oprócz ciekawych nagród czeka możliwość bliższego zapoznania się z „ping-pongiem” - coraz bardziej popularną i lubianą alternatywą tenisa stołowego. Nie zabraknie również losowań, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody, a dzięki wsparciu restauracji „Szara Eminencja” i „A la Maison” najlepsi uczestnicy, oprócz nagród rzeczowych i finansowych, będą mogli wygrać vouchery do restauracji i po wyczerpującym turnieju spróbować wyśmienitego jedzenia.

Dodatkowym wydarzeniem będzie rozpoczęcie cyklu wykładów z zakresu psychologii sportu „Rodzic – najlepsze wsparcie młodego sportowca” prowadzonych przez psycholog sportu, Jagodę Smoleńską. Wykład rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa 45 minut. Wstęp na wykład jest bezpłatny.

Redakcja piaseczno4u

Czytany 124 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Sport i rekreacja

Dodaj komentarz

klik_sprawdz

Nowości