Weekend z deską w Piasecznie

  • niedziela, Cze 18 2017
  • Napisane przez  piaseczno4u
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę

W niedzielę 18 czerwca w Piasecznie odbędą się darmowe zajęcia deskorolki.

Bezpłatne zajęcia z deskorolki przeznaczone są dla dzieci i młodzież w wieku od 6 lat.
Miejsce: w godz. 10.00 – 17.00 na skateparku w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 1.

Weekend z deską ma na celu zapoznanie dzieci z zasadami jazdy na skateboardzie, doboru właściwego sprzętu, poznanie zasad bezpiecznego uprawiania tego sportu. Dzieci chętnie sięgają po deskę. Często pozbawione są jednak możliwości skorzystania z fachowej pomocy przy stawianiu pierwszych kroków. Podpatrują idoli w Internecie, a następnie samodzielnie naśladują ich ewolucje, co sprzyja kontuzjom i rozczarowaniom. Rodzice nie wiedzą gdzie znaleźć instruktorów nauki jazdy, na co zwracać uwagę decydując się na rozpoczęcie nauki, jak dobrać odpowiedni sprzęt dla dziecka.

Organizatorzy zapewniają dla uczestników nieodpłatnie deskorolki i kaski. Zajęcia odbywać się będą w 60-minutowych sesjach. Adresowane są przede wszystkim do początkujących adeptów deskorolki. Prowadzić je będą doświadczeni instruktorzy, praktycy deskorolki. Na zajęcia obowiązują zapisy na www.goskate.pl
Deskorolkowy weekend organizowany jest przez Szkołę Deskorolki GoSKATE, oraz organizatora obozów deskorolkowych WoodCamp Skate & Snow.
Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisława Lisa.

Redakcja piaseczno4uCzytany 25 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Sport i rekreacja

Dodaj komentarz

klik_sprawdz

Nowości