wtorek, Mar 22 2016

Nic dziwnego, że liczba polskich internautów, którzy robią zakupy w sieci, ciągle rośnie. Zalety kupowania przez Internet są przecież doskonale znane. Mamy szybki i łatwy dostęp do szerokiej oferty produktów, których ceny są niższe, niż w tradycyjnych sklepach, nie tracimy czasu i energii, a ponadto – czy może być coś lepszego, niż buszowanie po sklepach bez potrzeby wstawania z ulubionego fotela?

piątek, Lut 12 2016

A gdyby tak wszystko było za darmo? Na pewno nie byłoby takiej radości ze znajdowania perełek, jak te, o których przeczytasz za chwilę. Co więcej, usługi za darmo lub pół darmo znajdziesz z pewnością także w swoim mieście. Mnie zajęło to dosłownie kilka minut.

wtorek, Sty 26 2016

Brak jest przeszkód do zawarcia umowy z wybranymi wykonawcami rozbudowy II linii metra w Warszawie – stwierdził Urząd Zamówień Publicznych.

wtorek, Sty 12 2016

Stołeczny ratusz podpisał umowę z francusko-niemieckim konsorcjum na opracowanie szczegółowego projektu nowego Placu Defilad. Wstępny plan zakłada m.in. budowę dużego podziemnego parkingu dla 1000 aut i dużej, wielofunkcyjnej miejskiej agory.

sobota, Gru 26 2015

Gorączka świątecznych zakupów, specjalne oferty produktów, ozdoby, choinki – duch świąt jest dziś mocno skomercjalizowany. Choć intuicyjnie wiemy, że Boże Narodzenie nie zawsze tak wyglądało, to mało kto zna prawdziwą historię przeobrażenia święta narodzin Chrystusa w święto konsumpcji.

Strona 1 z 44